Job

Специалист Дигитален маркетинг и Реклама

За компанията

Описание на длъжността

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в подбора, управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент, лидер в областта на търговия с индустриална автоматизация, търсим мотивиран и опитен специалист, който да заеме позицията:

Какво очакваме:

Ключови отговорности:

•       Управление, публикуване и мониторинг на съдържанието в корпоративния сайт, социалните мрежи и партньорски сайтове, които компанията използва;
•       Участие в изготвянето и изпълнението на маркетинговата и комуникационната стратегия на компанията;
•       Разработване и координиране на рекламни материали (текстове, графични изображения, банери, видео съдържание и др.) и кампании;
•       Координиране съвместни маркетингови инициативи с външни агенции (SEO, Social Marketing и др.) и дейностите по участие на фирмата в браншови събития и мероприятия.

Основни изисквания

От Вас очакваме:

•       Опит на сходна позиция;
•       Отлична компютърна грамотност, опит в работата със софтуер за обработка на графични изображения;
•       Добро владеене на английски език;
•       Познания по електроника и/или електротехника и индустриални продукти ще се счита за сериозно предимство;
•       Отлични комуникационни и организационни умения.

Ние предлагаме

Компанията предлага:

  • Шанс да разгърнете професионалния си потенциал в успешна и утвърдена компания;
  • Сплотен екип, приятна и предизвикателна работна среда;
  • Мотивиращо възнаграждение.

Ако тази позиция представлява интерес за Вас и Вашите умения и опит отговарят на нашите изисквания, моля изпратете автобиографията си, като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Информация за контакт

Velina Gogova

velina.gogova@easyconsultbg.com

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност.

Всички обозначения са насочени към двата пола.

С изпращане на тази форма се съгласявате с нашите общи условия.

Благодарим Ви за изпратената кандидатура