Job

Сервизен техник, електронна техника

Описание на длъжността

За наш клиент, компания, с утвърдени позиции в сферата на производство, търговия и сервиз на електронни съоръжения, търсим да назначим:

Ключови отговорности:

• Инсталация, техническо обслужване и ремонт на електронна техника;
• Заявка и подсигуряване на необходимата контролно-измервателна апаратура, резервни части и инструменти;
• Обработка на прилежащата сервизна документация за извършените дейности.

Основни изисквания:

• Опит в сферата на поддръжка на електронна техника;
• Технически средно/ висше образование;
• Добра техническа експертиза, логическо мислене и сръчност;
• Работа в екип и дисциплина.

Предложението:

• Отлични условия на труд и приятна работна атмосфера;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Дългосрочна работа и коректно отношение.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате, като ни изпратите актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.

Информация за контакт

velina.gogova@easyconsultbg.com

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност.

Всички обозначения са насочени към двата пола.

С изпращане на тази форма се съгласявате с нашите общи условия.

Благодарим Ви за изпратената кандидатура