Job

Оператор на машина

За компанията

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, водеща международна производствена компания, търсим да назначим:

Нашите изисквания:

• Средно техническо образование;
• Опит в работата с машинно оборудване е предимство
• Отговорност, дисциплинираност, работа в екип.

Вашите отговорности:

• Работа със специализирани машини и оборудване;
• Постигане на оптимална и качествена работа;
• Качествен контрол.
• Спазване изискванията за безопасност и вътрешен ред.

Компанията предлага:

• Отлично възнаграждение;
• Интензивно обучение;
• Организиран служебен транспорт;
• Дългосрочна перспектива и реализация при коректен работодател.

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 валидно до 02.03.2022г.

Информация за контакт

jobs@easyconsultbg.com

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност.

Всички обозначения са насочени към двата пола.

С изпращане на тази форма се съгласявате с нашите общи условия.

Благодарим Ви за изпратената кандидатура