Регионален мениджър продажби, София

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси. Работата ни се основава на разрешение № 229 от 23.08.2004г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, издадено от Министерството на труда и социалната политика.

В момента разширяваме търговския ни отдел и търсим енергичен, комуникативен и целеусремен

Регионален мениджър продажби

Ако:

  • Работата с клиенти е желано предизвикателство;
  • Имате опит в директни продажби и сам сте намирали клиентите си;
  • Притежавате търговски нюх;
  • Умеете да убеждавате;
  • Говорите английски език на работно ниво;

То Вие сте подходящ кандидат за нас и бихте могли да станете част от нашия екип.

Вашите основни задължения ще бъдат:

• Разработване на стратегия за представяне на компанията и презентиране на предлаганите услуги;
• Организиране и осъществяване на срещи със съществуващи и потенциални клиенти и изграждане на дълготрайно партнъорство с тях;
• Представяне на предлаганите продукти, водене на преговори и осъществяване на продажби;
• Участие в изграждане на визията на всеки един клиент.

Ние предлагаме:

• Възможност за работа по предизизвикателни проекти;
• Отличен шанс за усъвършенстване на търговските умения;
• Конкурентно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• Възможности за професионално развитие.

Ако позицията Ви звучи атрактивно и разпознавате себе си в изискванията по–горе, ще се радваме да ни изпратите свое актуално CV чрез бутона за кандидатстване.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

You are applying for Регионален мениджър продажби in София.

More job offers