МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент - водеща американска компания в сферата на автомобилостроенето, търсим да назначим:

МЕДИЦИНСКА СЕСТРА (може и специалисти в следпенсионна възраст)

Нашите изисквания:

  • Медицинско образование
  • Опит на подобна длъжност
  • Комуникативност, енергичност, умение за работа в екип в условията на динамична среда

Вашите отговорности:

  • Оказване на първа долекарска помощ в случай на инцидент
  • Архивиране на досиета, картони на служители
  • Поддържане на активни взаимоотношения със службата по трудова медицина

Компанията предлага:

  • Трудов договор на 8ч. работен ден от понеделник до петък редовна смяна от 09:00ч. до 17:30ч.
  • Отлично възнаграждение
  • Ваучери за храна
  • Организиран служебен транспорт
  • Дългосрочна перспектива и реализация при коректен работодател

Ако работата представлява интерес за Вас, можете да кандидатствате за позицията като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".
Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.
За повече информация, свържете се с вашия рекрутър - Ивелин Георгиев; e-mail: ivelin.georgiev@easyconsultbg.com.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 валидно до 02.03.2022г.

You are applying for МЕДИЦИНСКА СЕСТРА in Пловдив.

More job offers