Старши Експерт Банкиране на малък бизнес, София

За наш клиент търсим мотивирани, отговорени и амбициозни професионалисти на длъжност:

Старши Експерт Банкиране на малък бизнес

Пощенска банка има 25-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e петата по активи, модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

Основните отговорности за позицията са:

  •  Активно търсите и привличате нови клиенти;
  • Поддържате отношения с настоящи клиенти и ги информирате за нови продукти;
  • Консултирате клиенти относно условията, сроковете и необходимите обезпечения при кредитиране;
  • Анализирате финансова информация, подготвяте предложения за кредит и давате становища за одобрение на кредити.

Изисквания за позицията са:

  • Висше образование – Икономическо
  • Компютърна грамотност
  • Минимум 1г. професионален опит в банкова институция в сферата на фирмено кредитиране;
  • Добро владеене на английски език се счита за предимство
  • Отлични комуникативни умения;
  • Мотивация за постигане на резултати;

Личностни качества: Комуникативност, Инициативност, Последователност и Експедитивност.

Нашето предложение e:

  • Предлагаме Ви предизвикателна позиция в международна банка, възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;
  • Едномесечно обучение от най-добрите ни експерти;
  • Ползването на активен финансов пакет, дори в периода на обучение.

За да участвате в процеса на подбор към банката, изградила своето име с коректност и професионализъм, моля изпратете  подробна автобиография на български или английски език с актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

You are applying for Старши Експерт Банкиране на малък бизнес in София.

More job offers